E-shop Feedback

Jak služba funguje?

1. Nejdříve se potkáme na on-line schůzce, kde mi přiblížíte své vize a plány, abych měla jasnější představu o vašem podnikání. (pro schůzky používám Zoom, Google Meet, Facebook Video) 

2. Zjistíme, co na vašem e-shopu marketingově funguje a co ne, abych vás mohla správně nasměrovat. Podíváme se na vaši cílovou skupinu a ideálního zákazníka (pokud ho nemáte definovaného, můžeme to udělat společně.) Obvykle se taky dotkneme brandu a komunikace. Vypracuji seznam doporučení formou sdílené Google tabulky (případně printscreenů).

3. Doporučím vám, co je třeba upravit na e-shopu a jaké další aktivity je vhodné rozvíjet. Úpravy na e-shopu mohu zařídit já, nebo si seznam rozdělíme podle toho, co zvládnete udělat sami.

4. Zkontrolujeme taky informační e-maily pro zákazníky a napojení na další nástroje – např. Google Analytics, Search Console, atd.

5. Dám vám kontakty na konkrétní specialisty, pokud je budete potřebovat, nebo s nimi spolupráci zařídím.

6. Vše, co je pro vás důležité vám průběžně vysvětlím – abyste viděli souvislosti a dopady, pokud některé aktivity v podnikání s e-shopem chybí atd.

7. Potkáme se na 60 minutové konzultaci přes Zoom/Google Meet/Facebook Video pro vyjasnění vašich otázek.

Co získáte díky službě e-shop feedback?

Jako bonus ode mě získáte:

Jaká je spolupráce se mnou?

Zjistěte, co o mně říkají mí klienti.
Jana Marie Tomášková
Gábi mi dodala nejen chybějící elán, ale hlavně mi pomohla od píky projít celý e-shop, nakontaktovala mě na copywritera, kodéra a grafičku, kteří mi pomohli vyladit e-shop do posledních detailů. Gábi je profesionál, který vám e-shop zvedne o několik levelů výše.
Jana Marie Siebrová
Zakladatelka e-shopu Jsem máma
Ladislav_Cechal_Ghi_od_srdce_180x180
Hlavně bych ti chtěl Gábi poděkovat za vše co jsi mi pomohla, a ještě možná pomůžeš vyřešit a nastavit na našem e-shopu www.ghiodsrdce.cz. Jsi skvělá profesionálka s lidským přístupem, v dnešní době je málo takových lidí. Ještě jednou děkuji za pomoc.
Ladislav Čechal
Zakladatel e-shopu Ghí od srdce
Gabi_kolakova_reference
Gabriela se v e-shopech a jejich nastavení se opravdu vyzná, je velmi pečlivá, dodržuje termíny, pracuje systematicky, má o všem přehled. Je samostatná, rychlá a pomohla mi s vyřešením všech problémů spojených s uvedením e-shopu na slovenský trh, za což jí děkuji a ráda se na ní zase obrátím.
Iveta Polívková
zakladatelka e-shopu Klenoty Amber

— O mně

Plňte si své sny..

Ráda motivuji lidi k tomu, aby si plnili své sny, a tak žili život podle svých představ. Jednou z  cest je podnikání a založení svého prvního e-shopu.

V rámci osobního business mentoringu pomáhám majitelům tvořit a vést sebevědomé e-shopy, které jsou v souladu s jejich hodnotami. 

Pokud už svůj online obchod máte, a chtěli byste ho vylepšit, mohu pro vás připravit zpětnou vazbu s doporučeními.

Gábi Kroláková - Tvorba e-shopu a mentoring - Online konzultace