Ideální struktura e-shopu

Ideální struktura e-shopu

Toto video je pro vás, pokud:

Video bylo vytvořeno pro můj první online kurz Strategický rozvoj e-shopu. Věřím, že jeho obsah může majitelům začínajících e-shopů hodně pomoct, a proto jsem se rozhodla nabídnout toto video samostatně, mimo online kurz. Vzhledem k tomu, že se jedná o moji prvotinu, můžete ho získat za zvýhodněnou cenu do doby, než nedojde k jeho upgradu 😊 (a to bude velice brzy).

Využijte toho a čerpejte výhody hodnotného obsahu, který vám pomůže vidět váš e-shop z jiného úhlu, a budete si ho moct vylepšit kdykoliv, podle svých časových možností.

Video vám pomůže obzvlášť v situaci, kdy chcete spustit marketingové kampaně a PPC reklamy, na kterých můžete ztratit hodně financí kvůli nedostatečné přípravě e-shopu.

 Obsah videa:

Pro koho video není?

Co dostanete do e-mailu:

Součástí objednávky není:

Gábi Kroláková

Pomáhám začínajícím podnikatelům v e-commerce tak, aby se cítili ve svém e-shopu sebevědomě, a zákazníci v něm chtěli s radostí nakupovat.

Věnuji se také už založeným e-shopům, které potřebují zpětnou vazbu pro další rozvoj.

Jsem business mentorkou pro e-shopy, mou oblíbenou platformou je Shoptet, a na sedadle řidiče mě najdete pouze v autě s automatickou převodovkou 🙂

Gábi Kroláková - Tvorba e-shopu a mentoring - Online konzultace

Co o videu říkají ti, kteří už ho viděli?

Video mi odpovědělo přesně na mé otázky ohledně vzhledu, už mám představu jak bych chtěla e-shop upravit a těším se až se do toho o prázdninách s nějakým kodérem vrhnu.
Kateřina
Som veľmi rada, že som na Vás narazila a verím, že aj vďaka vaším radám sa môjmu podnikaniu bude viac dariť.
Ľubica
Kurz je moc úžasný. Ač ještě nemám e-shop, tak mi umožňuje nad ním přemýšlet a plánovat ♥ Děkuji.
Veronika
Skvělý kurz s praktickou hodnotou
Lucia
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.